KONST / Litografier / Färglitografi 16894070
nr 1689 4070
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Signerad, numrerad 255/275. Färglitografi. Bladets mått: 41x31 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:10:16
20/3 21:44:01
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén